رادیس پایپ

مرجع کامل معرفی و فروش لوله و اتصالات ساختمانی

021 - 22569537
info[at]radispipe.ir

نمایندگی فروش محصولات پلیران

نمایندگی فروش محصولات پلیران

رادیس پایپ عاملیت مجاز فروش لوله و اتصالات پوشفیت پلیران

 شرکت پلی ران اتصال در اوایل سال 1350 با آگاهی و درک عمیق از اهمیت و کاربرد رو به رشد انواع ترموپلاستیک ها در ساخت لوله و اتصالات مورد نیاز طرح های فاضلاب، انتقال آب، آبرسانی، شبکه های آبیاری و زهکشی اقدام به تولید و ارائه اولین سری از محصولات خود نمود.
توجه دائمی به ارتقاء کیفیت، نوآوری، توسعه مستمر امکانات تولید و بهره گیری از بهترین و مناسب ترین مواد اولیه و جدیدترین فن آوری ها در تولید انواع اتصالات و لوله های پلی اتیلن که مبتنی بر سالها تجربه می باشد اینک پلی ران اتصال را در جایگاه تولید کننده برتر این محصولات قرار داده است.
پلی ران اتصال که مبانی مدیریت کیفیت و فرآیند های تولید آن بر اساس استاندارد بین المللی iso9001-2000 طرح ریزی شده است، علاوه بر تولیدات قبلی خود، اکنون با استفاده از مدرن ترین طراحی موجود در ساخت نسل جدیدی از لوله و اتصالات فاضلابی، سیستم پوش فیت پلی ران را معرفی و ارائه می نماید.

.:جهت مشاهده آخرین تغییرات قیمت پلیران کلیک کنید و یا بخش فروش تماس حاصل فرمایید:.

نمایندگی پوش فیت پلیران | پلی ران


پوشفیت:

سیستم لوله کشی پوشفیت فاضلابی تکنولوژی جدیدی است که این روز ها پیمانکاران و سازندگان ساختمان از آن بهره می گیرند.

این مقبولیت و محبوبیت بخاطر ویژگی های منحصر بفردی است که لوله و اتصالات پوشفیت از دیگر سیستم های فاضلابی موجود در بازار متمایز کرده است که در ادامه به آن میپردازیم.

لوله و اتصالات پوشفیت فاضلابی, اقلامی هستند که بدون نیاز به جوش دادن و چسب زدن و فقط با اورینگ هایی که در ابتدا و انتهای انها می باشد به راحتی و با اندکی فشار به سوکت لوله یا اتصال وصل می شوند و که نام آن هم از همین قابلیت نشات گرفته (push fit). اورینگ این لوله و اتصالات از جنس کواد خاصی تهیه میشود که به محض جازدن باعث اب بندی و چسبندگی می شود. مواد اولیه مورد استفاده در ساخت لوله و اتصالات پوش فیت نوعی پلی پروپیلن با وزن مولوکولی بالا است که ضمن برخوردار بودن از معیارها و ضوابط زیست محیطی در برابر آب گرم نیز مقاوم است. جهت مشاهده توضیحات کامل سیستم پوشفیت و مزایا و معایب این سیستم فاضلابی می توانید مقاله تعریف سیستم فاضلابی پوشفیت در این مورد را مطالعه فرمایید.

 

 

دسته ها: مطالب