رادیس پایپ

مرجع کامل معرفی و فروش لوله و اتصالات ساختمانی

021 - 22569537
info[at]radispipe.ir

ساختار لوله های نیوپایپ

ساختار لوله های نیوپایپ

مهمترین ویژگی لوله های نیوپایپ، ساختار پنج لایه آن است. این لوله با استفاده از آخرین فناوری روز، تلفیق فلز و پلیمر، علاوه بر بهره گیری توامان از مزایای لوله های فلزی و پلیمری، خط قرمزی بر معایب این لوله ها و مشکلات ناشی از کارکرد نامطلوب آنها کشیده است.

پلیمر PEX به کار رفته در لایه های خارجی و داخلی لوله های نیوپایپ خواصی مانند مقاومت در برابر خوردگی، رسوب گیری، پوسیدگی، جلوگیری از افت فشار و... را محقق نموده و آلومینیوم با جوش طولی اولتراسونیک، علاوه بر ایجاد مقاومت عالی در برابر فشار، خواصی مانند عدم نفوذپذیری اکسیژن و کاهش انبساط طولی را به برتری این محصول نسبت به سایر لوله ها افزوده است.

و سرانجام تکنولوژی برتر و تلفیق هوشمندانه آلومینیوم آلیاژی با پلیمر PEX، لوله ای با توان تحمل دمای 90 درجه سانتیگراد در فشار 10 bar به مدت بیش از سال را برای همگان به ارمغان آورده است.

گروه صنایع گیتی پسند با تکیه بر فعالیت های پژوهشی و کسب نتایج علمی کارآمد و اثر بخش از سال 1377 زمینه ایجاد و راه اندازی بیش از سی شرکت تولیدی را در حوزه ساختمان و تاسیسات، صنایع شیمیایی و پلیمری و صنایع کشاورزی و دامپروری فراهم کرده است.

گیتی پسند در قامت برندهای نیوپایپ، آذین لوله، سپهر فوم، نیوفلکس، دیناپلیمر، نانوکیم، FLXT، SGP، Gitco، KJS، RSN علاوه بر حضور در زنجیره تامین
مواد اولیه بسیاری از کارخانجات تولیدی کشور به صورت مستقیم در خانه و زندگی اغلب خانواده های ایرانی حضور داشته و برای آسایش و آرامش آنها تلاش می کند.

 

دسته ها: مطالب